UPDATE: Niet draaien t/m 29 april

Niet draaien t/m 29 april!!!

Op 29 maart heeft Scouting Nederland haar advies aangescherpt wat betreft de opkomsten van onze Scoutinggroep in relatie tot het coronavirus. Scouting Nederland adviseert alle Scoutinggroepen en –organisaties in Nederland om alle activiteiten tot en met 31 maart niet door te laten gaan. In het Scoutingspel vindt veel fysiek contact plaats. Met dit besluit sluiten we aan bij het advies van het kabinet om sociale contacten in het algemeen sterk te beperken

Onze Scoutinggroep volgt het advies van Scouting Nederland. Dat betekent dat de opkomsten die t/m 29 april gepland stonden helaas NIET doorgaan.

Zodra we meer weten zullen we u verder informeren.

Mocht u vragen hebben over Scouting en het coronavirus kunt u op de website van Scouting Nederland meer informatie vinden: https://www.scouting.nl/nieuws/1856-vragen-en-antwoorden-over-scouting-en-het-coronavirus-covid-19.